תנאי שימוש

דף הבית >> תנאי שימוש

אנו מודים לך על כי בחרת לגלוש באתר של הרב אריה ברדה.

 • האתר מנוהל על ידי הרב אריה ברדה בשיתוף עם חברת ריקלמה פתרונות עסקיים בע"מ.
 • בכל שאלה או בקשה הנוגעת לשימוש או לרכישה באתר תוכל\י לפנות באמצעות הפרטים המופיעים בדף צור קשר.
 • השימוש באתר של הרב אריה ברדה מעיד על הסכמתך לתנאים המפורטים בדף זה ועל כן יחולו על כל שימוש שיעשה על ידך באתר. במידה ואינכם מסכימים לתנאים עליכם להימנע מהשימוש באתר.תנאי שימוש אלו עשויים להשתנות בכל עת ללא הודעה מראש. תאריך הגרסה האחרונה של תנאי השימוש מצוין בתחתית העמוד. 
 • עקב כך, הינך מתבקש\ת לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון.

 

מידע ותכנים

 • באתר של הרב אריה ברדה מתפרסמים תכנים שונים הכוללים: מוצרים, גרפיקה, תמונות, קישורים, טקסטים ותכנים אחרים. האתר של הרב אריה ברדה מעודד אותך וממליץ לך להתייחס לכל המידע הקיים באתר בזהירות ובביקורתיות הראויה.


אחריות

 • האתר של הרב אריה ברדה אינו אחראי למידע/תוכן/ תמונות/ נתונים ו/או דיוקם הכלולים בתוכן. האתר לא יהיה אחראי לכל פגיעה שעלולה להיגרם כתוצאה משימוש בתוכן הנמצא באתר והתכנים אינם מהווים תחליף להתייעצות עם מומחה/עיצה/חוות דעת מקצועית. האתר של הרב אריה ברדה  לא ישא בכל אחריות לתכנים המסחריים, שיפורסמו באתר. האחריות היחידה לתכנים המסחריים ולכל תוצאה שתיגרם משימוש בהם או מהסתמכות עליהם חלה על המפרסמים.
 • למשתמשים באתר לא תהיה כל דרישה/טענה/תביעה מסוג כל שהוא כלפי בעלי האתר. כל שימוש באתר והסתמכות על תכניו באחריותם המלאה והבלעדית של המשתמש.
 • האתר של הרב אריה ברדה  מאפשר לחוות חוות דעת על מוצריו. האתר יהיה רשאי לסרב לפרסם מידע/פרטים בלתי חוקיים, אסורים ע"פ דין, עוינים מזיקים, גזעניים, מאיימים טורדניים, עלולים להוות בסיס לתביעה או אחריות אזרחית, פוגעים ברגשות הציבור, מוציאים לשון הרע, פוגעים בפרטיות, מהווים הפרה אחרת כלשהיא של החוק הישראלי.
 • האתר של הרב אריה ברדה  שומר לעצמו את הזכות-אך לא מתחייב- למחוק תכנים על פי שיקולו הבלעדי.
 • האתר אינו מתחייב כי השירותים השונים ו/או הקישוריםו/או אחר הקיימים באתר לא יופרעו, יינתנו כסדרם או בלא הפסקות, יהיו תקינים ולא יופרעו ו/או יהיו חסינים מפני נזקים כגון הפרעות בקווי תקשורת בחברה או אצל ספקיה, גישה לא חוקית למאגר הנתונים כשלים בחומרה ו/או תוכנה.
 • בעלי האתר יהיו רשאים בכל עת לשנות את צורתו ו/או מבנהו של האתר ע"פ שיקוליה הבלעדיים וללא צורך להודיע על כך מראש. לגולשים או לכל צד אחר לא תהיה כל טענה ו/או דרישה כלפי החברה בעקבות השינויים.


רכישת מוצרים בחנות המקוונת
טרם תבצעו קנייה, חשוב שתדעו כי השימוש בחנות נעשה על פי התנאים המפורטים בסעיפים 1-7 בפרט ובתנאי השימוש בכלל אשר מהווים תנאי לביצוע רכישות באתר. זכרו, שבמקרה ותבצעו עסקה ותחפצו לבטלה, ביטולה ייעשה אך ורק בהתאם למדיניות ההחזרות והביטולים של האתר.

 1. גלישה בחנות המקוונת של הרב אריה ברדה ו/או הזמנת ו/אורכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון, לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש בחנות באתר ו/או בחנות.
 2. נפלה טעות בתיאור המוצר , לא יחייב הדבר את החנות ו/או את הספקים.
 3. החנות ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה, תהא עילת התביעה אשר תהא, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא.
 4. החנות לא תהא אחראית להרכבתם ו/או התקנתם של מוצרים שנרכשו באתר ואחריות זו תחול על הלקוח ועל חשבונו.
 5. הלקוח יהיה אחראי באופן בלעדי לתחזוקתו ולשירות הנדרש למוצר אשר נרכש באמצעות האתר, אלא אם נכתב אחרת
 6. כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן. במקרים שאינם בשליטתה ואו הנובעים מכוח עליון , החנות לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא , עקיף או ישיר שייגרם ללקוח או למי מטעמו , אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה והכל שלא כתוצאה ממעשה ו/או מחדל של החנות ו/או מנסיבות שאינן בשליטת החנות ו/או אירועים הנובעים מכוח עליון.
 7. אזכור לכל מידע, מוצר או שרות של צד שלישי באתר או באתרים המקושרים, אין משתמע מכך תמיכה/אישור מצד האתר.

מדיניות פרטיות
 • האתר  מתחייב בזאת לשמור על פרטיותכם. הפרטים שיתקבלו מכם באתר ישמשו אותנו לצרכים סטטיסטיים שונים, ובתנאי שפרטים אלו לא יזהו אתכם אישית. כל מידע אישי אשר ישלח אלינו באמצעות טופס "צור קשר" יישאר חסוי. לעולם לא נשתמש בדואר האלקטרוני שלכם חוץ מאשר לשלוח אליכם את הניוזלטר שלנו או להשיב על שאלותיכם שנשלחו אלינו באמצעות טופס "צור קשר".
 • זכותכם בכל עת להסיר את פרטיכם מרשימת התפוצה של האתר באמצעות לחיצה על הקישור "הסרה מרשימת התפוצה" שיופיע בעת קבלת הניוזלטר בדואר האלקטרוני.

שיעתוק:

 • אין לשעתק, להעתיק, לשכפל, למכור או לנצל בכל דרך אחרת את האתר או חלקים ממנו לכל מטרה מסחרית בלא קבלת הסכמת בעלי האתר בכתב ומראש.

זכויות קניין רוחני

 • כל זכויות הקניין הרוחני באתר הנן של בעלי האתר: הרב אריה ברדה וחברת ריקלמה פתרונות עסקיים בע"מ.
 • הזכויות כוללות את קוד המחשב היוצר את האתר וכן את כל סוגי הקבצים המצויים בו לרבות מוצרים, קבצי טקסט, סמני מסחר, גרפיקה, תמונות, מולטימדיה ותוכנות אחרות.
 • אין להעתיק/ לשכפל/ להפיץ / להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מתכני האתר ללא קבלת אישור מראש מבעלי האתר.

הסכם זה כפוף לדיני מדינת ישראל. הנכם מסכימים בזאת כי לבתי המשפט בתל-אביב-יפו תהיה סמכות השיפוט הבלעדית.

עודכן לאחרונה ב-23/6/2012


Top pageחזרה למעלה          צור קשרתנאי שימוש | מפת אתר | © כל הזכויות שמורות לרב אריה ברדה 2012 | האתר מנוהל על ידי חברת ריקלמה פתרונות עסקיים בע"מ
לייבסיטי - בניית אתרים